KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16217215
nr 1621 7215
Robert Högfeldt
(1894-1986), Sverige
Vinterbild med båt, 27x40 cm, blandteknik, yttermått inklusive ram: 42x54 cm. Signerad
Utrop:
700 kr
Bevakningspris:
ÄR EJ UPPNÅTT
Aktuellt bud:
Inga bud (per 15:48:27)
Uppdatera
Visning
fredag 17/5, lördag 18/5, söndag 19/5 och måndag 20/5
Auktionen
avslutas:
måndag 20 maj kl 18:50:41
- Mitt bud
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Robert Högfeldt
Läs mer om Robert Högfeldt